Apie mus

2014 metais įmonė Toluta Šilutėje atidarė Pamario kepyklą, kuri specializuojasi šakočių gamyboje. Pamario šakočiai, dėl savo išskirtinio skonio, greitai tapo mėgstami ne tik vietinių, bet ir kitų Lietuvos gyventojų. Šie tradiciniai lietuviški pyragai kepami pagal senovinę receptūrą, todėl siekiant išlaikyti kuo autentiškesnį skonį į šakočių tešlą maišomi tik natūralūs, aukščiausios kokybės produktai – kiaušiniai, sviestas, miltai, grietinė, cukrus. 
  ​Pamario šakočių sudėtyje nėra jokių dažiklių ar skonio stipriklių, todėl jais drąsiai galite mėgautis su visa šeima ir vaišinti savo svečius. Pamario šakočiai ne tik papuoš Jūsų šventinį stalą, bet ir taps gardžiausiu užkandžiu prie arbatos. Pamario kepykla – kai kiekviena diena gali būti šventė.
Sakociai
sausainiai

sausainiai

sausainiai skareles

tradiciniai sausainiai

pyragas tinginys
Klausydami savo klientų pageidavimų taip pat kepame įvairių rūšių sausainius, kurie išsiskiria savo tradiciniu senoviniu skoniu. Jei pasiilgote vaikystės – Pamario kepyklos sausainiai sugrąžins Jus į ją ir primins visas vaikiškas svajones. O ar vis dar pamenate pyragą Tinginį? Pamario kepyklos Tinginys gaminamas naudojant šakočių ragelius, todėl yra minkštas ir neapsakomai gardus.
Ypatingoms progoms priimame specialius užsakymus. Mums svarbu, kad Jūsų šventė būtų tobula, todėl visada siekiame įgyvendinti visus Jūsų norus ir pageidavimus. Vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ir kitoms šventėms puošiame šakočius šokoladu ir dekoruojame Pamario kepykloje pagamintomis rankų darbo gėlytėmis ir lapeliais. Pamario kepykloje puošti šventiniai šakočiai tampa ne tik saldžiausia šventės akimirka, bet ir didžiausia stalo puošmena.
Dirbame
​Šakočius galite įsigyti:
 I-V 8-18 val.
VI 9-13 val.
Kontaktai

Pamario kepykla, Tilžės g. 24, Šilutė
pamariokepykla@gmail.com
+370 600 10 390
​​+370 655 57 854
© PigiosSvetaines.lt